22 Mayıs 2024, 02:07:00

Gönderen Konu: Bütçeyi daraltıp Elagance dönmek  (Okunma sayısı 3394 defa)

muratogretmen25

• Yeni Ãœye
  • *
  • Total likes: 0
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
Bütçeyi daraltıp Elagance dönmek
« : 27 Nisan 2015, 22:16:10 »
 uzgn Belki bir çoÄŸunuzun olmasa da olur dediÄŸi anahtarsız çalıştırma ve deri koltuktan vazgeçmek durumunda kaldım. fiyatlar yaklaşık 10bin TL düştü ama model yılı olarak da 2012 ye düştüm. Nihai olarak elagance eco arıyorum ve sanırım araç alma sürecinin sonuna doÄŸru geldik. 2 tane 35000km civarı 55-57bin TL bandında araç buldum. 2sinde de 700TL civarı ufak hasar kaydı var. aslında tertemiz olmasını ben de isterim ama hatasız olanları sahipleri haklı olarak 60bin TL den aÅŸağı vermiyor.(TÃœPLÃœYSE) bu 2 arac için sizin de fikirleriniz almayı isterim. deÄŸerli yorumlarınız benim için önemli...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2012-yeni-kasa-honda-civic-otm.brc-lpgli-dusuk-kilometre-209508748/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-memurdan-34500-km-lpg-econ-modlu-koltuk-isitma-katlanir-ayna-208105430/detay/

Ä°lk araç bana çok yakın. Ama adamın konuÅŸmaları beni tatmin etmedi pek. aracı 2015 Åžubat ayında almış. Tüp de takmış. EÅŸi  kullanmayı beceremediÄŸi için satıyorum diyor. en ilginç olanı da adam 2 ay önce arabayı almaya istanbul a gitmiÅŸ hiç ekspertiz yapmamış sadece kendi yakın arkadaşından aldığı boya ölçme makinasıyla sağına soluna baktım aldım dedi. Ben de sıkıntı yok ben honda servisine sokar dediÄŸiniz dışında hata çıkarsa ekspertizi size havale ederim dedim. 58bin den 56500E düştü.

2. araç ankara da bir poliste. devlet memuru olması bi avantaj gibi. o daha mantıklı konuÅŸtu. gelirsiniz ekspertize sokarım hata çıkarsa ben öderim dedi. o da aracı 4 ay önce almış. yahu bu civic sahipleri bu arabaları niye bu kadar kısa zamanda satıyor anlamadım  ::D 55800TL son fiyat dedi. Gönlüm bu ankara da olandan yana ama rengi koyu olan bir araç da almak istemiyorum. daha önceden 1 siyah bir koyu lacivert arabadan sonra gri aslında iyi olurdu ama füme baya koyu duruyor.

Peki sizlerin görüşü nedir? dinlemek isterim...

Salih TEMEL

• Kulağımız Hep O seste, Gözümüz Hep Onda
  • Administrator
  • *
  • Total likes: 98
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
  • VTEC'siz Hayat Olmaz:)))
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
Ynt: Bütçeyi daraltıp Elagance dönmek
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2015, 00:16:28 »
bütçeye göre araç almak en mantıklısı olmuş hocam
çok zaruri özellikler deÄŸil vazgeçtikleriniz ki ben deri koltuÄŸu hiç sevmiyorum gırç gırç gırç edip duruyor  :cryz   :cryz  neyse
almışken beyaz rengini alırsanız daha iyi olur daha çok tercih ediliyor
koyu araçla uÄŸraÅŸmak cidden zor hala koyu aracım var ve yıka yıka gene aynı  :dvr   :dvr
2. linkte verdiğiniz aracın sol arka kapısı ben boyalıyım arkadaş diye resmen bağırıyor
o nasıl bir ustadır ki boyayı tutturamamış aşırı sırıtıyor
hemen neden satıyorlar birçok kişi uyguna bulup zamanında alıyor prim yaptığı anda satıyor herkes bu işten para kazanmanın derdinde ondan satıyorlar civic te kolay satılan araçlardan biri.

ben öyle aceleyle şu ilana baktım
hata yok demiÅŸ lpg filanda var
km de az hem beyaz renk bu da artı
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifirdan-farki-sadece-model-yili-209765051/detay
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 00:16:59 Gönderen: Salih TEMEL »
yok öyle  biÅŸi

muratogretmen25

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2015, 00:26:49 »

2. linkte verdiğiniz aracın sol arka kapısı ben boyalıyım arkadaş diye resmen bağırıyor
hemen neden satıyorlar birçok kişi uyguna bulup zamanında alıyor prim yaptığı anda satıyor herkes bu işten para kazanmanın derdinde ondan satıyorlar civic te kolay satılan araçlardan biri.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifirdan-farki-sadece-model-yili-209765051/detay

2.linkteki aracı resimdenboyalı olduğunu anlayabilmek deha işi...ben onun yanına gitsem çakmam bakma özürlüyümdür. ama ialnda zaten sol arka kapı dış sacı değişti yazıyor ve kazanın da fotosu var. koyu renk olması fikriniz tamamen doğru. ama 2.el de temiz araba bulursan heele de fiyat uygunsa kırmızı bile alınır :)

senin link attığın araç 10numara ama balıkesir de kimsem yok.

Atahan

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • World's Recorded by red civic
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2015, 08:58:20 »
bütçeye göre araç almak en mantıklısı olmuş hocam
çok zaruri özellikler deÄŸil vazgeçtikleriniz ki ben deri koltuÄŸu hiç sevmiyorum gırç gırç gırç edip duruyor  :cryz   :cryz  neyse
almışken beyaz rengini alırsanız daha iyi olur daha çok tercih ediliyor
koyu araçla uÄŸraÅŸmak cidden zor hala koyu aracım var ve yıka yıka gene aynı  :dvr   :dvr

Sol arka kapıdaki cila izide olabilir ancak araçta bir vukaat olduğu kesin :) tavsiyem benzinli araç alıp lpg taktırmaktır lpg motoru öldürür herzaman söylerim ancak füme olan daha güzel duruyor bence moturunu görmeden bir şey diyemem..
TP 550 Red Civic