29 Mart 2024, 08:13:41

Gönderen Konu: Davut Bostancı -KOCAELÄ°  (Okunma sayısı 8358 defa)

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • Total likes: 0
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
Davut Bostancı -KOCAELİ
« : 30 Ocak 2014, 01:21:52 »
Adım Soyadım : Davut Bostancı
DoÄŸum tarihi   : 01.01.1981
Nerden           :Kocaeli (Aslen karabük)
Meslek            :Teknisyen
Hobileriniz      :Araç modifiye-otomotiv
Aracınız           :-----

Herkese iyi forumlar dilerim..
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2014, 01:30:33 Gönderen: Davut Bostancı »

Ali

• Moderator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
Ynt: Davut Bostancı -KOCAELİ
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2014, 01:23:30 »
iyi forumlar hocam

Salih TEMEL

• Kulağımız Hep O seste, Gözümüz Hep Onda
  • Administrator
  • *
  • Total likes: 98
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
  • VTEC'siz Hayat Olmaz:)))
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2014, 01:25:37 »
HoÅŸgeldiniz forumumuza
Keyifli forumlar diliyorum İnşalalh gönlünüzdeki araca sahip olursunuz.
yok öyle  biÅŸi

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2014, 01:33:43 »
iyi forumlar hocam
Teşekkürler

HoÅŸgeldiniz forumumuza
Keyifli forumlar diliyorum İnşalalh gönlünüzdeki araca sahip olursunuz.
TeÅŸekkür ederim daha önce 2 tane tipom vardı.Biri tipo 2.0 16 v sedicivalvole  bindik sattık gitti  :'(

Şuan için başka öncelikler var ama kısmet diyelim

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2014, 01:39:38 »
Bu arada http://www.trmareaclub.com/rc/index.php üyeyim.http://www.tempratipo.com/forum/index.php?action=forum buradada moderatör olarak görev yapıyorum.Burayı face de gazi gedik abimizin etiketlendiÄŸi foto da gördüm  O0

Salih TEMEL

• Administrator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #5 : 30 Ocak 2014, 01:56:01 »
Marea club canimiz bizim  :crz ^-^ O0
Gazi hocam saygi duydugum bir insan. 8)
yok öyle  biÅŸi

Salih TEMEL

• Administrator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2014, 01:59:02 »
Sedici iyidir ya evet  ben de mareayi bazi sebeplerden satmistim ama Allah'a sukur simdi spproblem yok insallah en kisa surede varsa sıkıntılarınız giderirsiniz.
yok öyle  biÅŸi

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ocak 2014, 02:00:08 »
Marea club canimiz bizim  :crz ^-^ O0
Gazi hocam saygi duydugum bir insan. 8)

Evet mareaclup da ortam çok farklı benim çok hoÅŸuma gider takdir ederim.Bizim diÄŸer forumda temratipo com. da çekirdek kadro hariç pek tadı tuzu kalmadı.SaÄŸlık olsun ne yapalım biz bize yeteriz dedik  O0 Gazi abi gerçekten mükemmel bir insan  O:-)

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Ocak 2014, 02:01:53 »
Sedici iyidir ya evet  ben de mareayi bazi sebeplerden satmistim ama Allah'a sukur simdi spproblem yok insallah en kisa surede varsa sıkıntılarınız giderirsiniz.
Bakalım hayat süprizlerle dolu   O0  :)

Salih TEMEL

• Administrator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #9 : 30 Ocak 2014, 02:04:33 »
Evet temratipoya uyeyim ama aktif olamadim pek olsun iyi bir ortam kurariz burdada insallah
yok öyle  biÅŸi

Davut Bostancı

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 1
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Ocak 2014, 02:07:17 »
Evet temratipoya uyeyim ama aktif olamadim pek olsun iyi bir ortam kurariz burdada insallah
Ä°nÅŸallah 

Ali

• Moderator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2014, 20:48:37 »
mariş candır ya :)

Salih TEMEL

• Administrator
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #12 : 30 Ocak 2014, 21:05:07 »
mariş candır ya :)

mariÅŸ gibisi var mı yaa konforu çok iyiydi ama bir de iç kapı açma kolu kırılıp durmasaydı 3 kez deÄŸiÅŸtirdim  :):D  :D  :))
yok öyle  biÅŸi

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Hayat 5500 de baÅŸlar 9000de kesici ile sona erer :)))
    • Profili Görüntüle

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Hayat 5500 de baÅŸlar 9000de kesici ile sona erer :)))
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2023, 22:56:05 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru