18 Eylül 2019, 10:18:25

Gönderen Konu: 2005 honda vtec triger seti ve marka önerisi  (Okunma sayısı 315 defa)

recepakkalp

• Yeni Üye
  • *
  • TEŞEKKÜR ET 0
  • Vutuuttuuuutuuuu
    • Profili Görüntüle
  • Aracınız: honda cıvıc vtec
  • Nerden?: artvin
2005 honda vtec triger seti ve marka önerisi
« : 27 Kasım 2018, 00:25:20 »
Merhaba arkadaşlar  2005 model Honda civic vtec 2 aracıma agır bakım yaptıracağım. Triger seti devir daim V kayışı  3 litre otomatik sanzıman yagı ve alt takım parçaları lazım.

Benim önceliğim triger setini devir daimi V kayışını ve otomatik sanzıman yagını orijinal parçalar ile değiştirmek. Sonucta araba için hayati önem tasıyan parçalar bunlar. İzmir çamkıran honda ya sordum sadece triger kayısının 1150 dedi. Devşrdaimş de 1230 dedi. Yagın  litresine 111 TL dedi. Acayip ucuk rakamlar yanı. Sizden istegim ben nasıl bir yok izlemeliyim. Parçalarını nerden temin edebilirim daha uygun fiyata. Yada sizler hangi marka parçaları kullandınız. Bana yol göstsrebılırmısınız.

Salih TEMEL

• Kulağımız Hep O seste, Gözümüz Hep Onda
  • Administrator
  • *
  • TEŞEKKÜR ET 2540
  • VTEC'siz Hayat Olmaz:)))
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
  • Aracınız: Honda Jazzz
  • Nerden?: Ordu
Ynt: 2005 honda vtec triger seti ve marka önerisi
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2018, 22:57:50 »
Merhaba öncelikle hoşgeldiniz

Servislerin şu zamanda özellikle kur dalgalanmaları sonrası çok acayip fiyat politikası izliyorlar
sadece standart bir yağ değişimi bile 1000 tl

Servis takıntınız yok ise eğer servise gitmenizi tavsiye etmem.
Honda ustası bulup onlara aracı bırakmanız parçayı da kendileri temin ederler dediğiniz fiyatın yarısına
işleminiz bitmiş olur.  Parçayı almayın şundan dolayı diyorum yanlış parça  olur araç sökülmüş olur yerine oturmaz vs vs iş yarım kalır.

Sakarya Ankara vs buralarda ismini duyduğum honda ustaları var ama
izmir için bir şey diyemeyeceğim.