18 Mayıs 2024, 11:21:29

Gönderen Konu: Amfi ve subwoofer yardımı  (Okunma sayısı 5254 defa)

Yukselklc

• Yeni Ãœye
  • *
  • Total likes: 2
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Hayat 5500 de baÅŸlar 9000de kesici ile sona erer :)))
    • Profili Görüntüle
Amfi ve subwoofer yardımı
« : 07 Ocak 2016, 22:21:28 »
Bu konulardan hiç anlamam ondan dolayı bilenlere sormak istedim aşağıdaki ürünleri alsam uyumlu olur mu? ve baktığım amfi aracın üzerindeki hoparlörleri ve seçtiğim subwoofera yeter mi?

Yukselklc

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle

YiÄŸitalp

Ynt: Amfi ve subwoofer yardımı
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2016, 01:56:58 »
Söze hayırlı akşamlar diyerek başlayayım :) şimdi almak istediğiniz anfi mono yani sadece tek çıkışı var ona da sub bağlayacaksınız. Almak istediğiniz sub da fazla başarılı bir ürün değil bana göre yani fiyat aralığı yoksa eğer kicker yada jbl bir sistem kurmanızı öneririm ve alacağınız kablo da önemli ha onun ardından mid gelecek duruma göre oval gelecek ses hoparlörleri için de focal öneriyorum model seçimini de yaparız inşallah ama aklınızdaki fikir de önemli amaç deprem mi kaliteli ve berrak bir ses mi ??

Yukselklc

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2016, 04:09:45 »
Söze hayırlı akşamlar diyerek başlayayım :) şimdi almak istediğiniz anfi mono yani sadece tek çıkışı var ona da sub bağlayacaksınız. Almak istediğiniz sub da fazla başarılı bir ürün değil bana göre yani fiyat aralığı yoksa eğer kicker yada jbl bir sistem kurmanızı öneririm ve alacağınız kablo da önemli ha onun ardından mid gelecek duruma göre oval gelecek ses hoparlörleri için de focal öneriyorum model seçimini de yaparız inşallah ama aklınızdaki fikir de önemli amaç deprem mi kaliteli ve berrak bir ses mi ??

Kaliteli berrak ses benim için önemli olan öyle abartı bas vs değil önlerde mid takılı markasını bilmiyorum arka camın oraya benden önceki sahibi apline hoparlör taktirmis oval arka yanlardaki orjinal hoparlörler ya devre dışı bırakılmış ya bozulmuş araçta subwoofer tesisati var bagaja gelen kabloyu sokmemisler saolsunlar:) Ben midleri oval hoparlörleri hatta arka yanları da amfiye bağlamayı istiyorum onun için iş görecek bi amfi alayım dedim bas içinde öyle üst seviye birşeye gerek yok nette okuduğum kadarıyla linkteki iyiymiş

YiÄŸitalp

« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2016, 23:10:41 »
Size 5 çıkışlı bir anfi lazim o zaman ürünlerin markalarını ararsanız eğer çok daha rahat olur onun dışında da 5 çıkış anfi için en güzel öneri sanırım bütçe göz önünde olursa hei

Yukselklc

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2016, 19:33:22 »
Size 5 çıkışlı bir anfi lazim o zaman ürünlerin markalarını ararsanız eğer çok daha rahat olur onun dışında da 5 çıkış anfi için en güzel öneri sanırım bütçe göz önünde olursa hei

Mid lerin markalarına bakıp en kısa zamanda yazarım. teşekkürler.