03 Mayıs 2024, 13:43:07

Gönderen Konu: Acil yardım  (Okunma sayısı 5407 defa)

vtec2

• Yeni Ãœye
  • *
  • Total likes: 0
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
  • Hayat 5500 de baÅŸlar 9000de kesici ile sona erer :)))
    • Profili Görüntüle
Acil yardım
« : 16 Temmuz 2017, 23:28:13 »
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar vtec2 aracım var ve son zamanlarda aracımın radyatör kısmından su boşalıyor radyatörde su bazen eksiliyor bazen eksilmiyor tamamlıyorum 1 2 gün sorun olmuyor aracı günlük kullanırken stop edince geri döndüğümde arac su kacırıyor sorun ne olabilir?

Salih TEMEL

• Kulağımız Hep O seste, Gözümüz Hep Onda
  • Administrator
  • *
  • Total likes: 98
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
  • VTEC'siz Hayat Olmaz:)))
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
Ynt: Acil yardım
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2017, 12:36:24 »
Öncelikle geçmiş olsun
aracın hortum bağlantılarını kontrol edin kaçıran bir yer var mı?
araç eğer hiç sızıntı vs yoksa motor suyu kaynatıyor mu?
suyun çinde yağ tabakası vs var mı?
conta kaçırıyor olabilir?
ama ilk önce gözle bir kontrol edin suyun nerden geldiğini bulmaya çalışın
eğer dışarı sızmıyorsa motor contası kontrol edilmeli
Geçmiş olsun.
yok öyle  biÅŸi

vtec2

• Yeni Ãœye
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2017, 16:59:53 »
2 haftadır uğraşıyoruz motor yapılalı 10 bin km oldu yağ kacakları mevcut kulbutor kapak contasi degistik hala yag kesilmedi radyatörcü araba yüke biniyor diyor boşuna degistirme contaya baktir diyor ne yapicam bilmiyorum bu su kacirma olayını sürekli de yapmıyor radyatör kapağınıda değiştirdik sürekli masraf ama halledemiyorlar

Salih TEMEL

• Kulağımız Hep O seste, Gözümüz Hep Onda
  • Administrator
  • *
  • Total likes: 98
  • TEÅžEKKÃœR ET 2542
  • VTEC'siz Hayat Olmaz:)))
    • Profili Görüntüle
    • Civic Club TR
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2017, 16:50:43 »
2 haftadır uğraşıyoruz motor yapılalı 10 bin km oldu yağ kacakları mevcut kulbutor kapak contasi degistik hala yag kesilmedi radyatörcü araba yüke biniyor diyor boşuna degistirme contaya baktir diyor ne yapicam bilmiyorum bu su kacirma olayını sürekli de yapmıyor radyatör kapağınıda değiştirdik sürekli masraf ama halledemiyorlar

yani birçok şey yapılmış aslında
radyatörle ilgili değilse dediği gibiustanın contaya bakılması gerekir gibi sanki
inşallah çözersiniz
 :HH :HH
yok öyle  biÅŸi

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2023, 11:39:40 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2024, 10:48:33 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2024, 10:49:40 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2024, 10:50:47 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2024, 10:51:54 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Ocak 2024, 10:53:01 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Ocak 2024, 10:54:08 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Ocak 2024, 10:55:15 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Ocak 2024, 10:56:21 »

xandei

• Type-R ÃœYE
  • *
  • TEÅžEKKÃœR ET 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2024, 10:57:29 »