Hakkımda

1986 Ordu doğuSalih TEMELmluyum. 2003’te Ordu Atatürk Lisesinden mezun oldum. 2004’te Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü kazandım. 2008’de mezun oldum. Aynı yıl Kasım ayında  Mudurnu/BOLU ‘ya atandım ve halen aynı yerde görev yapmaktayım.

 

2015 ‘te Açıköğretim programı kapsamında Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü bitirdim.  Hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenmekteyim.

Elektronik ve bilgisayar ile uğraşmayı seviyorum. Donanım konuları takip ederim. Video montaj,  Photoshop programlarında kendimi geliştirmeye gayret gösteriyorum.

Otomobil tutkum var demek bir erkek için klişe bence o yüzden demeyeceğim :)) Ama ben otomobille yatar otomobille kalkarım.

Honda’ya ayrı bir tutkum var. Bu motor teknolojisinin gelişmişliğinden kaynaklı. 2010 model Civic sahibiydim. Değişik marka model araçlarım oldu. Değişik araçları alıp kısa süre binip değiştirmeyi seviyorum.

Araçların artı ve eksi yönlerini kendim keşfediyorum.

Yardıma ihtiyacı olanlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Aracımla ilgili birçok şeyi kendim yapmayı seviyorum. Söküp takmayı tamir etmeyi yeni bir şeyler eklemeyi.

Benden bu kadar şimdilik.

Herkese kazasız, belasız ve cezasız sürüşler diliyorum.

 

Salih TEMEL