Web Sayfamızdaki Yeni Görünüm

civictypercoupeMerhaba dostlar,

Forum sayfamız güncel bir sistem olmadığı için hem kullanımı, hem gösterimi insanlara zor gelmekte. Bir zamanlar Forum sistemleri oldukça popülerdi. Şimdilerde eskiden kalanlar devam etmeye çalışıyor.

Gelişe teknoloji ile artık daha kolay basit arayüzü olan sistemler talep görüyor. Facebook, Twitter, İnstagram vb. birçok Sosyal medya ortamı hem kitlelere ulaşmada hem de anlık soru cevap paylaşımının yapılmasını sağlıyor.

 

Forum sistemimiz eskisi gibi aktif ve devam edecektir. Kapatma gibi fikrim olmayacak. Ama artık yoğun olarak blog şeklinde ve Facebook’taki grup sayafamızdan aktif olarka köşe yazısı tarzında paylaşımlar gelecek.

 

Desteğinizle grubumuz daha aktif ve canlı olacaktır.  Sitemiz ne kadar canlı olursa bilgi paylaşımı da daha çok olacaktır.

 

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler.

 

Salih TEMEL

About salihtemel

1986 Ordu doğumluyum. Otomobil tutkusu doğuştan desem abartmam. Otomobillerin teknik detayları daha çok ilgimi çeker. Detaylı araç bakımı yapmayı seviyorum. Bildiklerimi diğer insanlarla paylaşmaya, elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.